دانلود رایگان نرم افزار چاپ فاکتور و مدیریت فروش همراهان

نرم افزار های چاپ فاکتور یا اصطلاحا” مدیریت فروش به نرم افزار هایی اطلاق میشود که دارای یک دیتابیس مرکزی میباشند که اطلاعات فروش سازمان در آن ذخیره و مدیریت میشود، بدین وسیله کاربران میتوانند توسط امکاناتی که این گونه  سیستم ها در اختیار کاربران قرار میدهند نسبت به ثبت اطلاعات جدول زیر نمایند :

۰۱ ثبت اطلاعات مشتریان با مشخصات کامل
۰۲ امکان دسته بندی مشتریان
۰۳ ثبت کالا و خدمات مورد نظر برای فروش
۰۴ امکان دسته بندی کالاها
۰۵ ثبت موجودی برای کالاهای مورد نظر
۰۶ ثبت پیش فاکتور
۰۷ ثبت فاکتور بر مبنای پیش فاکتور صادر شده یا صدور فاکتور مکانیزه به صورت مستقل
۰۸ چاپ فاکتورهای صادره به صورت فرمت های دلخواه (چاپ فاکتور رسمی دارایی – فاکتورهای فیش پرینت – فاکتورهای اختصاصی – به صورت A4 و A5 وسایزهای اختصاصی دیگر – چاپ بر روی فاکتورهای ملخی آماده .
۰۹ ثبت اطلاعات مشتری در فاکتور اعم از نام و مشخصات – شماره اقتصادی – آدرس شرکت – آدرس محل تحویل – شماره تلفن بر مبنای اطلاعات ثبت شده یا به صورت مستقل
۱۰ ثبت کالا و خدمات در فاکتور و پیش فاکتور به همراه تعداد و مبلغ به صورت دستی یا با بارکد خوان
۱۱ ثبت انواع تخفیفات اعم از تجاری و نقدی در فاکتورهای صادر شدده
۱۲ مشخص نمودن واسطه با ویزیتور در فاکتورها
۱۳ مشخص نمودن پورسانت برای بازاریابان و اعمال در سیستم
۱۴ امکان گزارش گیری فروش بازاریابان
۱۵ امکان گزارش گیری مبلغ پورسانت بازاریابان
۱۶ امکان گزارش گیری با سیستم  مرور فروش
۱۷ امکان گزارش گیری فروش برمبنای مشتری و دسته بندی مشتری به صورت روزانه – ماه – فصل -دوره مالی
۱۸ امکان گزارشگیری فروش بر مبنای کالایی خاص یا دسته بندی کالاها به صورت روزانه – ماه – فصل -دوره مالی
۱۹ دارای داشبورد مدیریتی پیشرفته به صورت نموداری و جدولی

ویژگی دریافت اطلاعات از سایر نرم افزارها :

یک نرم افزار مدیریت فروش حرفه ای باید این قابلیت را دارا باشد تا بتواند با سایر نرم افزار های موجود در سازمان ارتباط برقرار نماید به طور مثال برخی از نرم افزا ها میتوانند خروجی داده های خود را با فرمت مایکروسافت اکسل یا ورد یا پی دی اف (PDF) صادر نموده و در اختیار کاربران قرار دهند .

یکی دیگر از قابلیت های یک نرم افزار چاپ فاکتور خوب این است که با نرم افزارهای دیگری مانند مایکروسافت سی ار ام  (microsoft crm ) و نرم افزارهای مالی مورد استفاده سازمانها مانند سیستمهای مالی نرم افزار راهکاران ارتباط برقرار نماید و بتواند برخی از اطلاعات مورد نیاز را از آن سیستمها دریافت یا اطلاعاتی را در آنها ثبت نماید مانند ثبت سند حسابداری فروش در نرم افزار راهکاران .

 

ارتباط سیستم فروش همراهان با داینامیک سی آر ام مایکروسافت

امکان ارتباط با نرم افزار  هوش تجاری مایکروسافت:

معمولا نرم افزار های تخصصی اداری و مالی به صورت کامل تمام نیاز های کاربران در طراحی و تهیه گزارشات و نمودار های مختلف جهت مصور سازی داده ها را فراهم نمیکنند و این یک امر طبیعی است . معمولا برای تهیه گزارشات پیچیده و بر مبنای نیاز سازمان باید با استفاده از نرم افزار های تخصصی و حرفه ای مانند power Bi  اقدام به این کار نمود برخی از کاربران از گزارشات سیستم های مکانیزه خود مانند سیستم های حسابداری یا فروش  و … خروچی اکسل تهیه میکنند و از داده های ایستاتیک دریافتی در نرم افزار های تهیه گزارش مانند اکسل یا پاور بی آی جهت مصور سازی  و تحلیل داده استفاده میکنند و درصورتی داده اصلی تغییر کند باید مجدد این مراحل را انجام داد.

یکی از قابلیت هایی که نرم افزار هایی مانند اکسل و پاور بی آی دارند امکان دریافت مستقیم داده از منابع داده است . و از این رو همراهان سافت در تمام نرم افزار های خود امکان ارتباط مستقیم از طریق  Web Api برای استفاده در سیستم های خارجی را فراهم نموده است . با این روش درصورتی که یک گزارش با نرم افزاری مانند Power Bi  تهیه نمایید با تغییر اطلاعات سیستم فروش خود در نرم افزار همراهان سافت گزارشات شما نیز به صورت داینامیک بروز خواهند شد.

ارتباط چاپ فاکتور همراهان با پاور بی آی

 

چرا کاربران ترجیح میدهند از سیستم های مدیریت فروش مانند همراهان استفاده نماید :

یکی از دلایلی که کاربران ترجیح میدهند که از اینگونه سیستمهای جداگانه  مانند چاپ فاکتور و مدیریت فروش  استفاده نمایند این است که در بیشتر مواقع سیستم های یکپارچه مالی که در بالا نام برده شد دارای قیمتهای بسیار بالا در زمان خرید و پشتیبانی هستند خرید آنها برای شرکتها دارای توجیه اقتصادی نمیباشد به همین دلیل شرکتها ترجیح میدهند با نرم افزارهای قدرتمند جداگانه که قابلیت ارتباط با سایر سیستمهای مالی آنها را دارا باشد و نیاز های آنها را در زمینه مورد انتظار برطرف نماید استفاده کنند.

 

ویژگی نرم افزار مدیریت فروش و چاپ فاکتور همراهان

چرا نرم افزار های چاپ فاکتور باید تحت وب باشند؟

امروزه مدیران تمام شرکتهای کوچک و بزرگ برای تصمیم گیری درست در شرایط مختلف نیاز دارند تا اطلاعات را در کوتاه ترین زمان ممکن  و در هز  شرایطی بدست بیاورند . و همینطور بسیاری از شرکتها با کارمندان خود به صورت دورکاری فعالیت میکنند و از این جهت داشتن یک سیستم تحت وب منسجم که از هر جایی در دسترس باشد اهمیت بالایی پیدا میکند ، برخی از ویژگی های نرم افزار مدیریت فروش تحت وب در جدول زیر آورده شده است :

۰۱ امکان اجرای نرم افزار در هر زمان و مکان
۰۲ امکان اجرا بر روی موبایل – دسکتاپ – وب
۰۳ امکان اجرا بر روی تمام سیستم عامل ها به صورت کراس پلتفرم (ویندوز – مک – لینوکس)
۰۴ امکان ثبت تمام اطلاعات در یک دیتابیس مرکزی
۰۵ امکان ثبت اطلاعات و صدور فاکتور توسط بازاریابان در هر مکانی توسط فیش پرینتر

 

مراحل صدور فاکتور در نرم افزار مدیریت فروش :

در نرم افزار های مدیریت فروش فرایند صدور فاکتور به این صورت است که ابتدا پس از توافق با مشتری کارشناس فروش مربوطه یک درخواست صدور فاکتور در نرم افزار صادر مینماید که حاوی اطلاعات مشتری ، کالاو خدمات مورد تقاضا به همراه تعداد و مبلغ میباشد.

این درخواست در سیستم توسط مدیر فروش پس از بررسی تایید میشود و کارشناس پس از تایید میتواند نسبت به صدور پیش فاکتور در سیستم بر اساس در خواست تایید شده اقدام نماید .

سپس پیش فاکتور چاپ شده را به مشتری جهت تایید ارسال مینماید در صورتی که مشتری پیش فاکتور ارسالی را تایید نماید کارشناس مربوطه پیش فاکتور صادر شده در سیستم را به واحد مالی جهت صدور فاکتور ارسال مینماید و در نهایت در واحد مالی پس از بررسی های مورد نیاز فاکتور نهایی صادر و چاپ میشود و نسخه چاپی آن به واحد فروش ارسال خواهد شد.

مراحل صدور فاکتور در سیستم مدیریت فروش

 

چرا همراهان سافت ؟

همراهان سافت با توجه به ۷ سال فعالیت در زمینه تولید نرم افزار های اختصاصی برای شرکتها و سازمانها و شناخت نیاز های مشتریان با بیش از ۴۵۰۰ کاربر فعال از نرم افزار چاپ چک  در سرارسر کشور و دریافت بازخورد کاربران از ابتدای سال ۱۴۰۰ تصمیم به تولید نرم افزار صدور فاکتور و مدیریت فروش با تمام ویژگی های ذکر شده نموده تا شرکتهای نو پا (استارت اپ ها) و شرکتهای متوسط که توانایی خرید سیستمهای یکپارچه با قیمت بالا را ندارند با یک مبلغ معقول و ارزان بتوانند از یک سیستم با کیفیت و بروز در جهت رشد و ارتقای سازمان خود استفاده نمایند.

اپلیکیشن چاپ فاکتور

طبق بررسی های ما کاربران برای صدور فاکتور های خرید و فروش  خود با سرعت و دقت بالاتر  به برنامه ها و اپلیکیشن هایی با کاربری ساده و امکانات قابل قبول نیاز دارند و همینطور آنها از یک نرم افزاری مانند چاپ فاکتور انتظار دارند که در تمام دستگاهای در دسترس آنها مانند ios یا اندروید و حتی در دسکتاپ به راحتی اجرا شود و نیاز های آنها را در هر لحظه برطرف نماید.

برخی از اپلیکیشن های پیشرفته صدور فاکتور خرید و فروش دارای سیستم های انبارداری برای ثبت ورود و خروج کالا های موجود در انبار  میباشند. که دارای قابلیت هایی مانند گزارش کاردکس کالا و نمایش موجودی کالا های شرکت به صورت لحظه ای میباشند.

برخی ترجیح میدهند تا از اپلیکیشن های موجود که به صورت کاملا رایگان قابل دانلود هستند استفاده نمایند . این گونه نرم افزارها دارای مزایا و معایبی هستند ، یکی از معایب آنها این است که به دلیل رایگان بودن اغلب دارای پشتیبانی ضعیفی هستند . و یا اینکه بروز رسانی منظمی ندارند که برای برنامه ریزی های بلند مدت یک شرکت مناسب نمی باشد.

ما تمام این ویژگی ها را در یک نرم افزار جمع کرده ایم با ما همراه باشید

 

از طریق فرم زیر نسبت به سفارش نرم افزار اقدام نمایید:

 

 

به دلیل اینکه این سیستم درحال طراحی میباشد نظرات شما میتواند به ما در طراحی و توسعه نرم افزار کمک نماید.

 

۶ نظر در “ دانلود رایگان نرم افزار چاپ فاکتور و مدیریت فروش همراهان”

 1. توسط 09177692651 گفته است :پاسخ

  با سلام به حضور اساتید محترم ..من نحوه تحریر دفاتر روزنامه و کل (بصورت pdf )یا تصویری لازم داشتم …با تشکر کارشناس ارشد حسابداری

 2. توسط fateme گفته است :پاسخ

  سلام نرم افزار چاپ فاکتور امکان خروجی گزارشات به اکسل را دارا میباشد؟ و اینکه آیا میتوان از نرم افزار به صورت چند کاربره در شبکه استفاده نمود؟

  1. سلام
   بله از تمام گزارشات موجود در نرم افزار میتوان خروجی به اکسل و pdf و word تهیه نمود و در مورد سوال دوم ، بله نرم افزار تحت وب طراحی شده است و میتوان در تمامی سیستم عامل ها و به صورت شبکه داخلی یا از را دور استفاده نمود. محدودیتی در تعداد کاربر وجود ندارد.

 3. توسط سعید گفته است :پاسخ

  از شما بابت ارائه نرم افزار های کاربردی تشکر میکنم . نرم افزار مدیریت فروش و چاپ فاکتور یکی از کاربردی ترین سیستم ها در شرکتها میباشد . و باعث سرعت بخشیدن به فرایند صدور فاکتور میشود.

  1. سلام با تشکر از همراهی شما – ما تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا باعث سرعت بخشیدن به فرایند های امور مالی سازمانها شویم . منتظر نرم افزار های بیشتری از ما باشید…

 4. توسط معصومه گفته است :پاسخ

  با سلام، خواستم تشکر کنم بابت سایت خوبتون و اطلاعات و نرم افزارهای مفیدی که رایگان در اختیار مردم قرار میدین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *