بخشنامه تمدید ارسال معاملات فصلی زمستان ۹۸ (۱۳۹۸) و بهار ۹۹ (۱۳۹۹)

 

تمدید مهلت ارسال معاملات فصلی زمستان 98

 

تاریخ بروز رسانی ۱۳۹۹/۰۲/۱۰

مهلت ارسال فهرست معاملات فصلی دوره زمستان ۹۸ و بهار ۹۹ تمدید شد:

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصلی دوره زمستان ۹۸ و بهار ۹۹ اشخاص مشمول، به ترتیب تا ۱۵ تیرماه و ۱۵ مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، محمد مسیحی، با اشاره به پیشنهاد دکتر امید علی پارسا، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به وزارت امور اقتصادی و دارایی، مبنی بر تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصلی دوره زمستان ۹۸ و بهار ۹۹ اشخاص مشمول، به دلیل شیوع بیماری کرونا و ضرورت طرح فاصله گذاری و همچنین لزوم حمایت از فعالان اقتصادی در این شرایط خاص، عنوان داشت: پیشنهاد این سازمان در نهایت مورد موافقت دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت و جهت اجرا به این سازمان ابلاغ گردید.

تصویر دستور العمل تمدید ارسال معاملات فصلی زمستان ۹۸ و بهار ۹۹

دستور العمل و بخشنامه تمدید معاملات فصلی زمستان 98 و بهار 99

تاریخ بروز رسانی ۱۳۹۹/۰۲/۰۶

یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران همراهان سافت در مورد گزارشات فصلی زمستان ۹۸ مطرح مینمایند این است که ، آیا سازمان امور مالیاتی تصمیمی بر تمدید مهلت مقرر ارسال فهرست معاملات فصل زمستان ۹۸ ندارد؟

این موضوع خواسته بسیاری از فعالات اقتصادی به ویژه در این شرایط بیماری کرونا میباشد، و یقینا” سازمان امور مالیاتی بی توجه نسبت به این موضوع نخواهد بود . ولی تا این لحظه هیچ گونه اطلاعیه ای نسبت به تمدید ارسال گزارشات فصلی ماده ۱۹۶ مکرر زمستان ۱۳۹۸ صادر نشده است.  و کماکان تاریخ ارسال گزارشات فصلی زمستان ۱۳۹۸ حد اکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ میباشد .

در صورت صدور بخشنامه تمدید ارسال فهرست معاملات فصلی زمستان ۹۸ توسط سازمان امور مالیاتی ، جهت دانلود در همین بخش قرار خواهد گرفت.

مطالب زیر احتمالا” برای شما مفید است:

نحوه و روش فروش و آزاد سازی سهام عدالت در سال ۹۹ (۱۳۹۹)

بخشنامه تمدید گواهینامه ارزش افزوده سال ۹۹ تا اردیبهشت ۱۳۹۹

بخشنامه تمدید ارسال ارزش افزوده زمستان ۹۸ اشخاص حقوقی در سال ۹۹

تمدید مهلت ارسال اظهارنامه عملکرد ۹۸ اشخاص حقوقی در سال ۹۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *