نرم افزار اندروید خدمات الکترونیکی مالیاتی(مالیات من)

نرم افزار مالیات من

نرم افزار اندروید خدمات الکترونیکی مالیاتی(مالیات من)

گسترش خدمات الکترونیک مالیاتی و نیاز مودیان به دسترسی ۲۴ ساعته به پرونده های مالیاتی و اظهارنامه های الکترونیک، سازمان امور مالیاتی کشور را به سمت گسترش خدمات تلفن های هوشمند سوق داده است. نرم افزار مالیات که فعلا ویژه تلفن های هوشمند اندرویدی در سطح کشور طراحی شده است دارای امکانات متعددی می باشد که در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهد شد.

لازم به ذکر باشد طراحی این نرم افزار ویژه سیستم عامل iOS در دست طراحی بوده و تا پایان سال جاری شمسی در اختیار مودیان مالیاتی قرار خواهد گرفت.

ویژگی ها و امکانات نرم افزاری

۱- امکان ورود و احراز هویت با اطلاعات کاربری ایجاد شده در سامانه ثبت نام الکترونیک. مودیان مالیاتی پس از تکمیل ثبت نام شماره اقتصادی خود دارای یک نام کاربری و کلمه عبور محرمانه می باشند که می توانند از بسیاری از خدمات الکترونیک مالیاتی از جمله نرم افزار هوشمند گوشی استفاده نمایند.
۲- نمایش یک پروفایل واحد در نرم افزار گوشی برای مودیان که بیش از یک نام کاربری دارند. به عبارتی چنانچه مودی با هر کدام از اطلاعات نام کاربری خود وارد نرم افزار هوشمند گوشی شود پروفایل مالیاتی کامل خود و اطلاعات سایر ثبت نام های خود را مشاهده می نماید.
۳- نمایش کلیه پرونده های ثبت نامی مودی به همراه اطلاعات آنها از جمله اطلاعات عمومی پرونده، وضعیت پرونده ثبت نام، اطلاعات پرونده مالیاتی متصل به ثبت نام، اعضاء و شرکاء ثبتی و پرداخت ها و قبوض الکترونیک پرداختی (وصول شده و نشده).
۴- نمایش لیست اظهارنامه های ارسالی وی در طی سالیان گذشته.
۵- نمایش لیست کلیه قبوض مالیاتی صادر شده برای وی صرف نظر از قبوض الکترونیکی.
۶- آگاهی از آخرین اخبار مالیاتی.
۷- امکان نصب نرم افزار همزمان روی چند گوشی و یا تبلت.
۸- امکان دریافت پیام (Notification) از سازمان امور مالیاتی و اطلاع رسانی در خصوص وضعیت های مختلف پرونده ها و اظهارنامه ها.

دانلود نرم افزار

۱- مودیان مالیاتی که دارای ثبت نام شماره اقتصادی هستند پس از ورود به سامانه ثبت نام در منوهای نرم افزار امکان دریافت لینک دانلود را دارا می باشند.

۲- می توانید بارکد زیر را اسکن نموده و لینک دانلود را مشاهده نمایید.

راهنمای فعال سازی نرم افزار مالیات من:

  1. ابتدا نرم افزار را نصب نمائید
  2. پس از اجرای نرم افزار نام کاربری و کلمه عبوری که زمان دریافت شماره اقتصادی دریافت نمودید را وارد نمائید(همان نام کاربری و کلمه عبور ارسال اظهار نامه)
  3. گزینه ورود به برنامه را لمس نمائید
  4. در مرحله بعد یک کد فعال سازی به شماره همراهی که زمان ثبت نام شماره اقتصادی ثبت نمودید ارسال میشود
  5. کد مربوطه را وارد نمائید ، بعد از وارد نمودن کد فعال سازی نرم افزار قابل اجرا است.

منبع:سازمان امور مالیاتی

از باکس ریز میتوانید دانلود نمائید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *